Sosyal Tesisler

“Taraklı Termal” de yok yok

01 Termal Su
Termal Suyun Faydaları Romatizmal hastalıklarda- eklem hastalıkları, Kronik Bel Ağrısı ,Travmatik Lezyonlar Operasyonlar Sonrası, Genel Sağlık Güçlendirme, Cilt hastalıklarında, Her yaşta (Welness/ Prevantif Kür) İleri Yaşlılık (Gençlik Kürü), sedef hastalığı Egzama, Akne sinir sistemiyle ilgili durumlarda ve daha birçok soruna iyi gelmektedir.
02 Sağlık
Her Adımda Sağlık Taraklı Termal'in profesyonel sağlık ekibi sayesinde benim ve ailemin sağlığı her an kontrol altında...
03 Mimari Yapı
Gözünüzü alamayacaksınız Cumbalı estetik binalar, ahşap oymalı pergole balkonlar, arnavut kaldırımlı yollar, geniş sokaklar, göz doyuran yeşillik.
04 Taraklı
Taraklı’nın, Osmanlı Beyliği Toprakları Tarihi Taraklı Evleri’nin bazıları 3 asrın üzerindedir. Bu evlerin genel karakteristiği Osmanlı şehir dokusunu oluşturan üç katlı ev biçimidir. Tarihi Taraklı Evleri'ni, Tarihi Han'ı, Çınar ağacını, Hisar Tepesini ve Taraklı sokaklarını mutlaka görmelisiniz.
Size özel tekliflerimiz için bizi arayabilirsin 0264 271 78 78
Muhteşem bir gezi için rezervasyon yaptırabilirsin

 

 

 

Taraklı Termal sponsorluğunda düzenlenen ücretsiz tanıtım organizasyonumuza katılmak için tek yapmanız gereken rezervasyon yaptırmak

Nereden

Ne Zaman

 

 

 

 

Konum, yer bilgisi ve yemek rezervasyonu için lütfen formu doldurup kaydınızı yapın.

Araç Plakası

Varış Noktası

Ne Zaman

 

 

 

 

 

 

 

Bizimle çalışmak ister misiniz?